Zaloguj się!
Rejestracja na Campus!
Campus 2016 !! Zarejestruj się i jedź z nami !


Campus UW powraca! Już we wrześniu (5.09.2016-10.09.2016) daj się UWieść campusowej ofercie i wyrusz z nami na najlepszy obóz zerowy do Pogorzelicy.

Rejetracja już ruszyła! Z A P R A S Z A M Y !

Bądź z nami cały czas w kontakcie, zapraszmy na profil:
 https://www.facebook.com/CampusUW/
WARSZTATY TANECZNE Z EGURROLA DANCE STUDIO

 
Jedną z atrakcji naszego campu będzie taniec!

Zabieramy ze sobą instruktorów najlepszych szkół tańca w Polsce – Egurrola Dance Studio, którzy specjalnie dla Was poprowadzą zajęcia z różnych stylów tanecznych! Jesteśmy pewni, że po zakończeniu campu będziecie chcieli kontynuować swoją przygodę z tańcem, a będzie ku temu świetna okazja, bo Egurrola Dance Studio oferuje Wam możliwość zaliczenia w ten sposób WF-u!

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie
http://taniec.com.pl/sr/studenci/Dostałeś się na studia? Zapraszamy Cię na Campus!
[html]
Gratulujemy wszystkim nowoprzyjętym studentom pierwszego roku!
Teraz kiedy znane są wyniki rekrutacji, pora poznać ludzi z którymi będziesz studiował. Spotkasz ich na wyjątkowym Campusie UW.
Przeżyjesz z nami wiele atrakcji oraz zasmakujesz studenckiego życia. Wszystko to w nadmorskiej Pogorzelicy od 5 do  10 września 2016. 
Sprawdź specjalną cenę dla Twojego wydziału i już dziś zarejestruj się na Campus! 

Czekamy na Ciebie w Pogorzelicy!!!

campus_1.jpg
Kolejna campusowa atrakcja - ZUMBA!

ZUMBA to skuteczny i innowacyjny program fitness, który powstał dzięki fuzji  aerobiku i tańca, wykorzystujący namiętne i wybuchowe rytmy latynoamerykanskiej i międzynarodowej muzyki. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy, co powoduje, że uczestnicy zapominają o tym, że ćwiczą i chętnie wracają na kolejny trening.

ZUMBA jest: 

*łatwa- oparta na łatwych krokach tanecznych, a więc przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej i przygotowania

*skuteczna- oparta zarówno na: ćwiczeniach aerobowych, dzięki którym spala się tkanka tłuszczowa; treningu siłowym, który modeluje mięśnie oraz interwałowym łączącym obie powyższe kategorie, pozwalając osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów

*inna- dzięki oryginalnej, porywającej muzyce i dostosowanych do niej wyjątkowych ruchach oddziaływuje pozytywnie na ciało, umysł i duszę; pozwala zapomnieć się w tańcu.
 
ZUMBA niesie za sobą nie tylko korzyści fizjologiczne, jak modelowanie tułowia, utratę wagi, wyrzeźbione ciało, duże wydatkowanie energii, poprawę wydajności układu krążenia, ale też psychologiczne - daje pewność siebie, poprawia poczucie własnej wartości i pozytywne spojrzenie na własną osobę.

Poznajcie Anię Błaszczyk , która w tym roku będzie prowadzić dla nas zajęcia:

Witam,

Jestem instruktorką Zumba Fitness. Taniec i fitness obecne są w moim życiu praktycznie od zawsze. Jestem osobą bardzo żywiołową dlatego też, moje zajęcia charakteryzują się dużą dynamiką i ekspresją, a mój optymizm i przyjazne nastawienie do ludzi przekazuję moim klientkom, które z uśmiechem i pozytywną energią wychodzą z moich zajęć.

Zumba, to moja pasja i pragnę nią zarażać ćwiczących podczas własnych zajęć. Staram się by moje choreografie były nietuzinkowe, ale również nie za skomplikowane, trzymam się zasady, że Zumba to doskonała zabawa, a zakamuflowany trening fitness pozwala na ukształtowanie sylwetki.